Flokati VLNA - přehoz

Nový produkt

tloušťka koberce: přibližně 40 mm

druh příze: 100% vlna

země původu: Řecko

Viac detailov

  parcel dispatched in 24h
  international shipping
  14 days for return of goods
  2 years warranty
  we send cash on delivery, please contact us by email to determine the cost

18,83 € s DPH


Tabuľka dát

Barvabiel
Materiálwełniane
Tvarprostokątne
Vzorbez wzoru

Detaily

Flokati jsou tradiční řecké textilie ... načechrané koberce a přehozy, které jsou v zemích Středomoří známé již léta. V dnešní době již nic nebrání tomu, aby se tyto jedinečné výrobky objevily ve vašich interiérech.
V našem internetovém obchodě, zejména pro naše zákazníky, jsme připravili jedinečnou vlněnou flotilu, přehoz přes postel, přírodní bílý a šedý pléd.
Již vás doporučujeme, abyste si tyto produkty koupili, protože je opravdu těžké je ignorovat.
Proč se vyplatí vybrat si naše vlněné flokati?
Kopie, kterou si můžete koupit, je zcela nový výrobek a je vyrobena z nejlepší možné vlny, která zaručuje její dlouhou životnost a vysoký komfort používání.
Flokati může být uspořádáno ve formě koberce, ale je také skvělým potahem na postel, křeslo nebo pohovku. Použití přehozu není jen skvělou dekorací, ale také velkou ochranou postele nebo křesla před nadměrným hromaděním prachu na jejich povrchu.
Vysoká kvalita, vysoký uživatelský komfort a krásná povrchová úprava tohoto modelu mají další výhodu v podstatě bezproblémového čištění. Pro péči, kterou nabízí náš obchod flokati, potřebujete pouze vysavač nebo mírně navlhčený hadřík.
Koberec je k dispozici ve tvaru obdélníku a kruhu ve dvou barevných variantách - bílé a šedé, takže bude dokonalým doplňkem tradičních i moderních pokojů. Srdečně vás vyzýváme k nákupu.

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Follow us on Facebook